Loomekohvik

La We loomekohvik on koduks Eesti armastatuimale toidublogile Retseptisahtel.  Avatud ja avar stuudioköök on varustatud kogu vajamineva köögitehnika ning nõudega. Samas ruumis asub 32-kohaline kohvikuosa, mis tähendab, et samas kohas on võimalik pidada nii seminari, koosolekut, pidu kui teha tootetutvustusi või ühiskokkamist. Köögi ees laiub suur köögisaar, millele on võimalik laotada buffee-laud, nõud või DJ-pult. Kohvikus on olemas suur ekraan ning vajadusel saab kasutada pabertahvlit.

Laudu ja toole on võimalik paigutada seltskonna suurusest ja peo võõrustaja soovidest lähtuvalt. Lisaks kaheksale väikesele lauale, mida saab kasutada nii eraldiseisvana kui ka suuremate laudkondade jaoks, on La We’l olemas suuremad 10-kohalised ümmargused lauad. Suurema seltskonna jaoks sobivad pukklauad, millega mahutab kohvikusse kuni 70-inimest.

La We meeskond saab aidata sobiva toitlustaja leidmisel. Igapäevaselt toimetab stuudioköögis Retseptisahtli kokk ja sommeljee Margit Randla. Aitame leida üritusele sobiva toitlustuslahenduse, olgu selleks meie enda maja kokk või siis üheskoos valitud cateringi ettevõte.

Andmaks oma üritusele sära, saab La We meeskond aidata erinevate teenustega – esinejad, toitlustus, dekoratsioonid, fotonurk, fotograaf, videograaf ning turvafirma. Anna meile teada, millist üritust soovid ja pakume välja lahenduse!

Lisaks asub fotostuudios Black-Jacki laud, mis on ürituste täielik hitt. Võimalus on tellida professionaalne Black-Jacki koolitaja, kes ürituse ajal külaliste meelt lahutab.

Võta ühendust