Veinikoolitus

Pakume erinevaid võimalusi veinikoolitusteks, nii ühekordse loengu ja degusteerimise vormis kui ka koolituse valiku teemadetsüklitena. Alati valmis kuulama ka huviliste soove ning vastavalt sellele teemasid esitlema. Iga koolitus sisaldab nii teoreetilise materjali kuulamist kui ka teemaga seotud parimate veinide degusteerimist. Allpool on näidatud pakutavad valikud. Valmis olek on ka teha loenguid vastavalt kuulajaskonna soovidele.

Koolitused pakuvad ülevaateid teemadest mis aitab veinist lugupidaval inimesel paremini orienteeruda selles mitmekülgselt põnevas ja rikkalikus maailmas!

Veinikoolitused on mõeldud teadmiste täiendamiseks või harivaks meelelahutuseks igas vanuses veinisõpradele. (Täisealistele)

Koolitused pakuvad ülevaateid teemadest mis aitab veinist lugupidaval inimesel paremini orienteeruda selles mitmekülgselt põnevas ja rikkalikus maailmas või olla võrdne vestluspartner erinevate veinide valimisel, hindamisel, kirjeldamisel.

Kuna vein on oluline osa ka toidukultuurist, siis viime endid kurssi ka veini ja toidu omavahelisest kooslusest.

Koolitustel õpib veini vääriliselt hindama, anname põhjaliku ülevaate erinevatest piirkondadest, viinamarjadest, kasvukeskkondadest, olulistest eripärasustest. Tutvustame erinevaid veini valmistamise tehnoloogiaid ja nüansse. Räägime põhjalikult viinamarjadest.

Kindlasti ka iga loengu teises pooles degusteerime vastavalt teemaga seotult erinevaid veine.

Võta ühendust